6. Liseler Arası Matematik Bilgi Yarışması 1. Aşama Sınavı 16 NİSAN 2016 CUMARTESİ Günü SAAT 10:30’da ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BALGAT KAMPÜSÜnde yapılacaktır.
1. AŞAMAYA KATILACAK ÖĞRENCİLERİN YANLARINDA KİMLİKLERİNİ DE GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR
VI. LİSELER ARASI MATEMATİK BİLGİ YARIŞMASINA KATILAN OKULLAR
|
||||
Sıra No | Okulun Adı | Katılan Öğrenci | Katılan Öğrenci | Rehber Öğretmen |
1 | Akyurt Özel Necip Fazıl Kısakürek Fen Lisesi | Mehmet Can Eroğlu | Oğuz Can Duran | Osman Hançer |
2 | Altındağ Gazi Anadolu Lisesi | Ebru Öpöz | Serkan Altan | Yasemin Özer |
3 | Altındağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü | Furkan Altınoluk | Mehmet Tercaner | Gazi Ceylan |
4 | Ankara Atatürk Lisesi | Fırat Şirvan | Çağrı Ayhan | Güliz Yayla |
5 | Ankara Anadolu Lisesi | Yener Boyraz | Büşra Bayındır | Fatma Altunbay |
6 | Ankara Fen Lisesi | Hakan Güleç | Kayra Uygun | Kemal Çelik |
7 | Ankara Özel Jale Tezer Fen Lisesi | Ece Önder | İpek Han | Gökhan Uysal |
8 | Ankara Jale Tezer Koleji | Baran Anık | İhsan Mert Aybar | Gökhan Uysal |
9 | Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi | Mehmet Giray Öğüt | Oğul Can Yurdakul | İlker Özcan |
10 | Ankara Pursaklar Fen Lisesi | Betül Feraye Kurt | Sara Dinçoğlu | Ayşe Akyıldırım |
11 | Atlantik Fen Lisesi | Büşra Dalgıç | Ayşe Göz | Şenay Taşkınoğlu |
12 | Celal Yardımcı Anadolu Lisesi | Kübra Deniz Değirmenci | Ahmet Çetin | Turan Özkan |
13 | Gazi Anadolu Lisesi | Musa Demirhan | Ömer Yavuz Öztürk | Hüseyin Sönmez |
14 | Güzelkent Anadolu Lisesi | Saime Bıçak | Barış Demirel | Esin Gökbudak Uzun |
15 | İncirli Anadolu Lisesi | Yaren Dağ | Tülay Coşkun | Erkan Hıraekşi |
16 | Kalecik Mehmet Doğan Fen Lisesi | Onur İğde | Hikmet Adem | Özgür Soytek |
17 | Musa Erdem Anadolu Lisesi | Hasan Hüseyin Günay | Abdulkadir Erdem | Füsun Gülbayrak |
18 | ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi | Yeliz İlkem Şahin | Eda Su Başaran | M.Kemal İman |
19 | Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi | Şevval Çelik | Berru Kaba | Gürkan Demir |
20 | Özel Ankara Biltek Anadolu Lisesi | Üzeyir Saçıkay | Muhammed Ferman Dağ | Celalettin Buluş |
21 | Özel Ankara Öncü Anadolu ve Fen Liseleri | İrem Hayta | Reyhan Nazlıaydın | İlhami Erol |
22 | Özel Arı Anadolu Lisesi | Dersu Çeliksöz | Alper Emin Çetinkaya | Ali Çetinkayış |
23 | Özel Arı Fen Lisesi | H. Saltuk Songür | Uzay Temel | Ali Çetinkayış |
24 | Özel Atlantik Ahmet Ulusoy Fen Lisesi | Mustafa Kapan | Cihan Erkan | Ertan Kirazlı |
25 | Özel Batıkent Samanyolu Fen Lisesi | Ceren Uğurlu | İrem Uğurlu | Ümmi Gülsün Haksever |
26 | Özel Muradiye Erkek Anadolu Lisesi | Ahmet Fevzi Çırak | Osman Dakan | Yalçın İnsan |
27 | Özel Nene Hatun Kız Fen Lisesi | Zeynep Şifa Ünal | Hüsna Çilova | Esra Kahraman |
28 | Özel Samanyolu Fen Lisesi | Burak Öçalan | Ahmet Hakan Yılmaz | Saim Avina |
29 | Özel Sevgi Fen Lisesi | Ahmed Said Dönmez | Hikmet Emre Can | Talip Yaman |
30 | Özel Seviye Anadolu Lisesi | İrem Çal | Utku Yenili | Meltem Koçak |
31 | Özel Yüce Fen Lisesi | Kaan Kayiş | Kaya Emre Gönençen | Sezin Kolbay |
32 | Prof.Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi | Ahmet Berk Dönmez | Lütfiye Ecem Öztürk | Fuat Kansu |
33 | Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi | Ömer Faruk Arslan | Osman Nuri Irkıçatal | Engin Bozkurt |
34 | Sınav Koleji Fen Lisesi | Yiğit Efe Erginbaş | Beyza Nur Ark | Selim Yıldız |
35 | Sincan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü | Gülsüm Demirci | Fatma Merve Bülbül | Osman Kocabay |
36 | Şehit Sebahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lis. | Sümeyye Çapçı | Nur Yağcı | Meltem Ülker Özbek |
37 | TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi | Umay İçkol | Atakan Erdem | Eser Yapıcı |