Tel: +90 312 233 14 20|mcs@cankaya.edu.tr
1. Aşama Duyurusu 2017-06-22T14:53:29+00:00

6. Liseler Arası Matematik Bilgi Yarışması 1. Aşama Sınavı 16 NİSAN 2016 CUMARTESİ Günü SAAT 10:30’da ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BALGAT KAMPÜSÜnde yapılacaktır.

 

1. AŞAMAYA KATILACAK ÖĞRENCİLERİN YANLARINDA KİMLİKLERİNİ DE GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR

 

 

VI. LİSELER ARASI MATEMATİK BİLGİ YARIŞMASINA KATILAN OKULLAR  

 

Sıra No Okulun Adı Katılan Öğrenci Katılan Öğrenci Rehber Öğretmen
1 Akyurt Özel Necip Fazıl Kısakürek Fen Lisesi Mehmet Can Eroğlu Oğuz Can Duran Osman Hançer
2 Altındağ Gazi Anadolu Lisesi Ebru Öpöz Serkan Altan Yasemin Özer
3 Altındağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü Furkan Altınoluk Mehmet Tercaner Gazi Ceylan
4 Ankara Atatürk Lisesi Fırat Şirvan Çağrı Ayhan Güliz Yayla
5 Ankara Anadolu Lisesi Yener Boyraz Büşra Bayındır Fatma Altunbay
6 Ankara Fen Lisesi Hakan Güleç Kayra Uygun Kemal Çelik
7 Ankara Özel Jale Tezer Fen Lisesi Ece Önder İpek Han Gökhan Uysal
8 Ankara Jale Tezer Koleji Baran Anık İhsan Mert Aybar Gökhan Uysal
9 Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi Mehmet Giray Öğüt Oğul Can Yurdakul İlker Özcan
10 Ankara Pursaklar Fen Lisesi Betül Feraye Kurt Sara Dinçoğlu Ayşe Akyıldırım
11 Atlantik Fen Lisesi Büşra Dalgıç Ayşe Göz Şenay Taşkınoğlu
12 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi Kübra Deniz Değirmenci Ahmet Çetin Turan Özkan
13 Gazi Anadolu Lisesi Musa Demirhan Ömer Yavuz Öztürk Hüseyin Sönmez
14 Güzelkent Anadolu Lisesi Saime Bıçak Barış Demirel Esin Gökbudak Uzun
15 İncirli Anadolu Lisesi Yaren Dağ Tülay Coşkun Erkan Hıraekşi
16 Kalecik Mehmet Doğan Fen Lisesi Onur İğde Hikmet Adem Özgür Soytek
17 Musa Erdem Anadolu Lisesi Hasan Hüseyin Günay Abdulkadir Erdem Füsun Gülbayrak
18 ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Yeliz İlkem Şahin Eda Su Başaran M.Kemal İman
19 Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Şevval Çelik Berru Kaba Gürkan Demir
20 Özel Ankara Biltek Anadolu Lisesi Üzeyir Saçıkay Muhammed Ferman Dağ Celalettin Buluş
21 Özel Ankara Öncü Anadolu ve Fen Liseleri İrem Hayta Reyhan Nazlıaydın İlhami Erol
22 Özel Arı Anadolu Lisesi Dersu Çeliksöz Alper Emin Çetinkaya Ali Çetinkayış
23 Özel Arı Fen Lisesi H. Saltuk Songür Uzay Temel Ali Çetinkayış
24 Özel Atlantik Ahmet Ulusoy Fen Lisesi Mustafa Kapan Cihan Erkan Ertan Kirazlı
25 Özel Batıkent Samanyolu Fen Lisesi Ceren Uğurlu İrem Uğurlu Ümmi Gülsün Haksever
26 Özel Muradiye Erkek Anadolu Lisesi Ahmet Fevzi Çırak Osman Dakan Yalçın İnsan
27 Özel Nene Hatun Kız Fen Lisesi Zeynep Şifa Ünal Hüsna Çilova Esra Kahraman
28 Özel Samanyolu Fen Lisesi Burak Öçalan Ahmet Hakan Yılmaz Saim Avina
29 Özel Sevgi Fen Lisesi Ahmed Said Dönmez Hikmet Emre Can Talip Yaman
30 Özel Seviye Anadolu Lisesi İrem Çal Utku Yenili Meltem Koçak
31 Özel Yüce Fen Lisesi Kaan Kayiş Kaya Emre Gönençen Sezin Kolbay
32 Prof.Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi Ahmet Berk Dönmez Lütfiye Ecem Öztürk Fuat Kansu
33 Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi Ömer Faruk Arslan Osman Nuri Irkıçatal Engin Bozkurt
34 Sınav Koleji Fen Lisesi Yiğit Efe Erginbaş Beyza Nur Ark Selim Yıldız
35 Sincan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü Gülsüm Demirci Fatma Merve Bülbül Osman Kocabay
36 Şehit Sebahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lis. Sümeyye Çapçı Nur Yağcı Meltem Ülker Özbek
37 TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Umay İçkol Atakan Erdem Eser Yapıcı