Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

1. Aşama Duyurusu

 

5. LİSELERARASI BİLGİ YARIŞMASINA KATILAN OKULLAR
1. Aşama---18.04.2015, saat: 10:30, Balgat Kampüsü, Çankaya Üniversitesi
NOT: 1. AŞAMAYA KATILACAK ÖĞRENCİLERİN YANLARINDA KİMLİKLERİNİ DE GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR
         
Sıra No Okulun Adı Katılan Öğrenci (I) Katılan Öğrenci (II) Rehber Öğretmen
1 Altındağ Gazi Anadolu Lisesi Esra TÜMER Hamza Akif KÖKEN Yasemin ÖZER
2 Ankara Anadolu Lisesi Hilal Şeyma ÖZER Ömür KAPLAN Özgür AYDIN
3 Ankara Atatürk Lisesi Gizem Nur ÖZTÜRK Çağrı AYHAN Güliz YAYLA
4 Ankara Fen Lisesi Gizem YÜCE Ahmet TECİK Kemal ÇELİK
5 Ankara Özel Tevfik Fikret Anadolu Lisesi Onur TEPENCELİK Aylin AKYAR İlker ÖZCAN
6 Ayrancı Anadolu Lisesi Sinan SEFER Selenay ÖZASLAN Dilek SAĞLAM
7 Aysel Yücetürk Anadolu Lisesi Ferhat BAL Zeynep ADEMHAN Özcan ŞEKER
8 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi Umut Berhan ŞİMŞEK Süleyman GEZER Turan ÖZKAN
9 Çankaya Balgat Aliye Yahşi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Esra KEKLİK Hazal YILMAZ Neşe AVCI
10 Çankaya Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Gizen Nur ALTINTAŞ Berkehan KOKURCAN Fuat KILINÇKAYA
11 Çankaya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Duygu SÜSLER Selenay ÇİFTÇİ Nedret ÖZDEMİR
12 Çankaya Kurtuluş Anadolu Lisesi Şehriban UZUNBEL Onur CEYLAN Münevver AYDIN
13 Çankaya Lisesi Melissa ALUÇ Yağmur AKKUŞ Ali DOĞAN
14 Dr. Şerafettin Tombuloğlu Anadolu Lisesi Berna ERDİL Yasemin TOSUN Esra TORUN
15 Ege Anadolu Lisesi Seher GÜMÜŞBOĞA Semanur KISA Senem ŞENOCAK
16 Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi Büşranur KARAKUŞ Oğuzcan KAPLAN Mehmet YILMAZ
17 Etimesgut Anadolu Lisesi Denizcan KOÇ Merve DEMİR Nurdane Yaprak ŞİMŞEK
18 Etimesgut Özel Alfa Grup Anadolu Lisesi Müdürlüğü Onur Can KAYAOĞLU Baran GÜLBAŞ Ayhan ARSLAN
19 Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Anadolu Lisesi Hikmet DEMİR Halit ÖZSOY Zahide ŞAHİN
20 Gülveren Anadolu Lisesi Ozan Hamdi KAPLAN İbrahim YAYLI Esra KARABIYIK
21 Haymana Nuri Bektaş Anadolu Lisesi İhsaniye ÖZCAN Miraç BÜTÜN Metin ÖZYÜREK
22 Kızılcahamam Anadolu Lisesi Kübra Simay IŞIKDOĞAN Elif KORU Sezai ATAKUL
23 Nallıhan Bilal Güngör Sosyal Bilimler Lisesi Ramazan ORMAN Vedat ÖRNEK Murat TERSAKİ
24 Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi Enes Furkan ÖZER Erol BOZKURT Yücel Emin ÇÖMLEKOĞLU
25 ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Sıtkı Safa TAFLAN Meftun Doğa BAŞARAN Tonay ÇAKIMCI
26 Özel Akıllı Okullar İvedik OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Burcu BEKTAŞ Yiğit Han ŞANALDI Elif KÜÇÜKPAZARLI
27 Özel Ankara Çağlayan Anadolu Lisesi Mustafa BAY İbrahim Buğra ELMAS Yusuf Aslan ÖZTÜRK
28 Özel Ankara Çağlayan Fen Lisesi Abdurrahman Agah AKMAZ Abdurrahman Enes CESUR Hasan Zübeyr DEMİR
29 Özel Arı Anadolu Lisesi İnci Ekin ÖZKARDEŞ Salih Kağan DURMUŞ Ali ÇETİNKAYIŞ
30 Özel Arı Fen Lisesi Atakan BÜYÜKOĞLU Ünal Ege GAZNEPOĞLU Ali ÇETİNKAYIŞ
31 Özel Atlantik Ahmet Ulusoy Fen Lisesi Burak GÜRLÜK Burak Can BİNER Mevlüt ÇOBAN
32 Özel Atlantik Anadolu Lisesi Gizem Nur ÇAY Saliha Nur CEYLAN Esma KARABULUT
33 Özel Atlantik Fen Lisesi Esma KAYILIOĞLU İpek IŞIK Aysun GÜN
34 Özel Çağrı Koleji Sabri Mete AKYÜZ M.Sefa KILINÇ Selim NARGÜL
35 Özel Çankaya Çağlayan Anadolu Lisesi Emin Cevat TUTAR Fatih ÇAKIR  
36 Özel Çayyolu Doğa Anadolu Lisesi Mehmet Berk ŞAHİN Hatice Seray ÖZBAY Emre HASÇELİK
37 Özel Jale Tezer Fen Lisesi Damla Lara AKŞAHİN Beril Simay ÜNER Cem Erhan ÖLMEZ
38 Özel Jale Tezer Koleji Hamdi Barış ÜNSAL Berat Mert AKTAŞ Cem Erhan ÖLMEZ
39 Özel Muradiye Anadolu Lisesi Mehmet Emin YILDIZ Fatma Beyza ÖZBEK Mustafa PARLAR
40 Özel Muradiye Fen Lisesi Mustafa Fatih ÇEMEN Muhammed Fatih MÜLAYİM Erhan GÜZEL
41 Özel Muradiye Sosyal Bilimler Lisesi Ahmet BİÇER Rafet Can SEVER Sedat TAŞ
42 Özel Necip Fazıl Kısakürek Fen Lisesi Tarık Buğra KARALİ Mutlu AHMETOĞLU Nurettin AKKÖSE
43 Özel Samanyolu Fen Lisesi Alperen TERCAN İbrahim AŞIK Saim AVİNCA
44 Özel Sevgi Fen Lisesi Ahmed Said DÖNMEZ Emirhan KAZ Hatice SÜREN
45 Özel Yüce Fen Lisesi Kaan KAYİŞ Kaya Emre GÖNENÇEN Koray ÇELİK
46 Özel Yüce Koleji Melis Irmak İLHAN Rümeysa Rana ARSLAN Esma ALTAN
47 Pınar Eğitim Kurumları Çağlayan Liseleri Nisanur AKGÜN Zehra Betül KUZU Soner DEMİRCİ
48 Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi Hatice DEMİRTAŞ Aylin TOPÇU Hüseyin SEVGİBAŞI
49 TED Ankara Koleji Ege ERDİL Damla Su AYDIN Özge KESKİN
50 Tevfik İleri Anadolu İmam-Hatip Lisesi Faik Çağrı TOPTAŞ Rumeysa Nur TEZCAN Ayşenur GÖKSU
51 Türk Telekom Mehmet Kaplan Sosyal Bilimler Lisesi Oğuz KARABOY Konoz Can ORHAN Ergün BAYRAM
52 Ufuk Arslan Anadolu Lisesi Samet Can ALICI Eda Nur MENTEŞ Özlem ERTUNÇ
53 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Hakan Zafer KIZILKAYA Sabahhattin DEMİR Zeynap AKBIYIK
54 Yenimahalle Batıkent Lisesi Hilal DEMİR Kağan Ali KOLSARICI Karaman TURAN